Tervetuloa kilpailemaan Mangoviaan!
Yleiset tiedot
Säännöt ja rajoitukset
Ilmoittautumisohjeet
ratsastaja (VRL-00000) - hevonen VH00-0000-0000
Kilpailujen luokat
- Kilpailut järjestetään 23.12.2020
- Viimeinen ilmoittautumispäivä on su 20.12.2020
- Kilpailut ovat KRJ:n alaiset
- Järjestyspaikka on Mangovia (MANG2159)
- Vastuuhenkilönä toimii Naella (VRL-12320, virtuaalitalli.sp[at]gmail.com)
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla
Säännöt ja rajoitukset
- 3 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen / kilpailu
- yksi hevonen yhden kerran per luokka
- 30 osallistujaa / luokka
- VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
- seuraan kuuluminen suositeltavaa, muttei pakollista
- jokainen osallistuja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä
Ilmoittautumisohjeet
- Ilmoittautumiset sähköpostiin virtuaalitalli.sp[at]gmail.com
- Osallistut samalla ilmoituksella kutsuihin 1-3, yksittäiseen kutsuun ei ole mahdollista osallistua erikseen
- Ilmoittautumisviestin otsikoksi KRJ1-3
- Ilmottaudu muodossa:
ratsastaja (VRL-00000) - hevonen VH00-0000-0000
Kilpailujen luokat
- vaativa B
- vaativa B
- Grand Prix
- Grand Prix
TULOKSET
1. vaativa B 26/30
1. Miltsu (VRL-05564) - Joaquin VH15-023-0100 2. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174 3. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Ensisuudelma VH20-018-0984 4. Tuulia T. (VRL-00084) - Wiherkankaan Suojelusenkeli VH16-018-2390 5. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966 6. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100 7. Miltsu (VRL-05564) - Storyteller's Hazard Floater VH16-035-0041 8. sarqquu (VRL-04374) - Carnbach Arabella VH20-029-0103 9. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671 10. Kida (VRL-08368) - Varpun Neiti Etevä 11. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Veritimantti VH20-018-0636 12. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti 13. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986 14. Lissu T. (VRL-12701) - Llanllwni Brin 15. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758 16. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005 17. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375 18. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267 19. Miltsu (VRL-05564) - Henrika VH16-093-0011 20. Lissu T. (VRL-12701) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373 21. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124 22. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Suklaanappi VH16-018-2493 23. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Valkyria 24. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Pihla VH16-018-2613 25. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935 26. Sylvi (VRL-08179) - Kuuras Aamutuuli VH20-018-0637 3. Grand Prix 25/30 1. lottis (VRL-13831) – Phoenix von Lark VH16-013-0099 2. Kida (VRL-08368) - D'Artagnan 3. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Shadrinsk 4. Mari H (VRL-05704) - Tablitsa vd Halor VH20-012-0073 5. riika (VRL-10216) - Edvin Cherie VH16-012-0323 6. Kida (VRL-08368) - Cascarnova 7. riika (VRL-10216) - Verso Chestnut VH19-012-0177 8. Miltsu (VRL-05564) - Sonorous Tinkle VH20-087-0027 9. sarqquu (VRL-04374) - LB Elita Three VH20-011-0017 10. Miltsu (VRL-05564) - Drachenfutter Rewa VH16-021-0425 11. Miltsu (VRL-05564) - Rosalind Thrill VH15-031-0451 12. sarqquu (VRL-04374) - Ashen Wind VH19-012-0168 13. Naella (VRL-12320) - Geminem F VH19-031-0303 14. Naella (VRL-12320) - Mordgift Lee VH20-011-0283 15. sarqquu (VRL-04374) - LB Dark Artifices VH19-048-0035 16. Nikki (VRL-14085) - Ichabod von Lark VH20-013-0025 17. lottis (VRL-13831) – Grandino VH16-012-0137 18. Nikki (VRL-14085) - Baloo von Lark VH19-230-0013 19. Lissu T. (VRL-12701) - Cvartzine d'Lion 20. Mari H (VRL-05704) - Oldfinion Boseda VH20-013-0097 21. Nikki (VRL-14085) - Sabotage v. Helmwald VH19-044-0026 22. Kida (VRL-08368) - Barnby Cerberus 23. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Chaoite 24. lottis (VRL-13831) - Lilieberg Danjel VH16-043-0002 25. riika (VRL-10216) - Ninos van de harol VH16-012-0341 |
2. vaativa B 26/30
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275 2. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966 3. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Valkyria 4. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174 5. Miltsu (VRL-05564) - Storyteller's Hazard Floater VH16-035-0041 6. Miltsu (VRL-05564) - Joaquin VH15-023-0100 7. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Hulivilivei VH20-018-0013 8. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Ennuskivi VH16-018-2551 9. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124 10. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Unella VH20-018-0014 11. sarqquu (VRL-04374) - Carnbach Arabella VH20-029-0103 12. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005 13. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671 14. Sylvi (VRL-08179) - Haiku VH19-018-0360 15. Lissu T. (VRL-12701) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373 16. Miltsu (VRL-05564) - Henrika VH16-093-0011 17. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986 18. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267 19. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100 20. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti 21. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935 22. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758 23. Lissu T. (VRL-12701) - Llanllwni Brin 24. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Emanuel VH16-018-2550 25. Kida (VRL-08368) - Varpun Neiti Etevä 26. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375 4. Grand Prix 25/30 1. Miltsu (VRL-05564) - Drachenfutter Rewa VH16-021-0425 2. Kida (VRL-08368) - Barnby Cerberus 3. lottis (VRL-13831) – Golden Myth F VH20-031-0347 4. Naella (VRL-12320) - Mordgift Lee VH20-011-0283 5. Nikki (VRL-14085) - Sabotage v. Helmwald VH19-044-0026 6. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Shadrinsk 7. sarqquu (VRL-04374) - LB Elita Three VH20-011-0017 8. sarqquu (VRL-04374) - Ashen Wind VH19-012-0168 9. lottis (VRL-13831) – Cromwell VH16-021-0285 10. sarqquu (VRL-04374) - LB Dark Artifices VH19-048-0035 11. Miltsu (VRL-05564) - Rosalind Thrill VH15-031-0451 12. Nikki (VRL-14085) - Baloo von Lark VH19-230-0013 13. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Chaoite 14. Miltsu (VRL-05564) - Sonorous Tinkle VH20-087-0027 15. riika (VRL-10216) - Ninos van de harol VH16-012-0341 16. Naella (VRL-12320) - Geminem F VH19-031-0303 17. riika (VRL-10216) - Edvin Cherie VH16-012-0323 18. riika (VRL-10216) - Verso Chestnut VH19-012-0177 19. lottis (VRL-13831) – Krunebys Barbary Coast VH20-031-0349 20. Nikki (VRL-14085) - Ichabod von Lark VH20-013-0025 21. Kida (VRL-08368) - D'Artagnan 22. Kida (VRL-08368) - Cascarnova 23. Mari H (VRL-05704) - Tablitsa vd Halor VH20-012-0073 24. Lissu T. (VRL-12701) - Cvartzine d'Lion 25. Mari H (VRL-05704) - Oldfinion Boseda VH20-013-0097 |