Tervetuloa kilpailemaan Mangoviaan!
Yleiset tiedot
Säännöt ja rajoitukset
Ilmoittautumisohjeet
ratsastaja (VRL-00000) - hevonen VH00-0000-0000
Kilpailujen luokat
- Kilpailut järjestetään 22.12.2020
- Viimeinen ilmoittautumispäivä on su 20.12.2020
- Kilpailut ovat KRJ:n alaiset
- Järjestyspaikka on Mangovia (MANG2159)
- Vastuuhenkilönä toimii Naella (VRL-12320, virtuaalitalli.sp[at]gmail.com)
- Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla
Säännöt ja rajoitukset
- 3 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen / kilpailu
- yksi hevonen yhden kerran per luokka
- 30 osallistujaa / luokka
- VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
- seuraan kuuluminen suositeltavaa, muttei pakollista
- jokainen osallistuja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä
Ilmoittautumisohjeet
- Ilmoittautumiset sähköpostiin virtuaalitalli.sp[at]gmail.com
- Osallistut samalla ilmoituksella kutsuihin 1-3, yksittäiseen kutsuun ei ole mahdollista osallistua erikseen
- Ilmoittautumisviestin otsikoksi KRJ1-3
- Ilmottaudu muodossa:
ratsastaja (VRL-00000) - hevonen VH00-0000-0000
Kilpailujen luokat
- vaativa B
- vaativa B
- Grand Prix
- Grand Prix
TULOKSET
1. vaativa B 26/30
1. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Valkyria 2. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267 3. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti 4. Miltsu (VRL-05564) - Storyteller's Hazard Floater VH16-035-0041 5. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966 6. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986 7. Tuulia T. (VRL-00084) - Wiherkankaan Suojelusenkeli VH16-018-2390 8. Lissu T. (VRL-12701) - Llanllwni Brin 9. Miltsu (VRL-05564) - Henrika VH16-093-0011 10. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174 11. Sylvi (VRL-08179) - Kuuras Aamutuuli VH20-018-0637 12. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Veritimantti VH20-018-0636 13. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124 14. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375 15. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Ensisuudelma VH20-018-0984 16. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758 17. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671 18. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935 19. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005 20. Miltsu (VRL-05564) - Joaquin VH15-023-0100 21. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Pihla VH16-018-2613 22. sarqquu (VRL-04374) - Carnbach Arabella VH20-029-0103 23. Kida (VRL-08368) - Varpun Neiti Etevä 24. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Suklaanappi VH16-018-2493 25. Lissu T. (VRL-12701) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373 26. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100 3. Grand Prix 25/30 1. lottis (VRL-13831) - Lilieberg Danjel VH16-043-0002 2. Kida (VRL-08368) - D'Artagnan 3. Mari H (VRL-05704) - Tablitsa vd Halor VH20-012-0073 4. riika (VRL-10216) - Verso Chestnut VH19-012-0177 5. Miltsu (VRL-05564) - Rosalind Thrill VH15-031-0451 6. Kida (VRL-08368) - Cascarnova 7. lottis (VRL-13831) – Phoenix von Lark VH16-013-0099 8. Lissu T. (VRL-12701) - Cvartzine d'Lion 9. sarqquu (VRL-04374) - LB Dark Artifices VH19-048-0035 10. Naella (VRL-12320) - Geminem F VH19-031-0303 11. riika (VRL-10216) - Ninos van de harol VH16-012-0341 12. Miltsu (VRL-05564) - Sonorous Tinkle VH20-087-0027 13. sarqquu (VRL-04374) - Ashen Wind VH19-012-0168 14. Miltsu (VRL-05564) - Drachenfutter Rewa VH16-021-0425 15. Kida (VRL-08368) - Barnby Cerberus 16. Naella (VRL-12320) - Mordgift Lee VH20-011-0283 17. Nikki (VRL-14085) - Sabotage v. Helmwald VH19-044-0026 18. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Shadrinsk 19. lottis (VRL-13831) – Grandino VH16-012-0137 20. sarqquu (VRL-04374) - LB Elita Three VH20-011-0017 21. Mari H (VRL-05704) - Oldfinion Boseda VH20-013-0097 22. Nikki (VRL-14085) - Ichabod von Lark VH20-013-0025 23. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Chaoite 24. Nikki (VRL-14085) - Baloo von Lark VH19-230-0013 25. riika (VRL-10216) - Edvin Cherie VH16-012-0323 |
2. vaativa B 26/30
1. Miltsu (VRL-05564) - Storyteller's Hazard Floater VH16-035-0041 2. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375 3. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671 4. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Emanuel VH16-018-2550 5. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Unella VH20-018-0014 6. Tuulia T. (VRL-00084) - Kaunon Ennuskivi VH16-018-2551 7. sarqquu (VRL-04374) - Carnbach Arabella VH20-029-0103 8. Kida (VRL-08368) - Varpun Neiti Etevä 9. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986 10. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100 11. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966 12. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005 13. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti 14. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124 15. Lissu T. (VRL-12701) - Llanllwni Brin 16. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758 17. Miltsu (VRL-05564) - Henrika VH16-093-0011 18. Lissu T. (VRL-12701) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373 19. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935 20. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lokkiystävä VH16-018-2275 21. Sylvi (VRL-08179) - Haiku VH19-018-0360 22. Miltsu (VRL-05564) - Joaquin VH15-023-0100 23. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174 24. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Valkyria 25. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267 26. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Hulivilivei VH20-018-0013 4. Grand Prix 25/30 1. Lissu T. (VRL-12701) - Cvartzine d'Lion 2. Kida (VRL-08368) - Barnby Cerberus 3. Nikki (VRL-14085) - Ichabod von Lark VH20-013-0025 4. riika (VRL-10216) - Ninos van de harol VH16-012-0341 5. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Chaoite 6. Miltsu (VRL-05564) - Rosalind Thrill VH15-031-0451 7. Mari H (VRL-05704) - Tablitsa vd Halor VH20-012-0073 8. Kida (VRL-08368) - D'Artagnan 9. sarqquu (VRL-04374) - Ashen Wind VH19-012-0168 10. Naella (VRL-12320) - Geminem F VH19-031-0303 11. Miltsu (VRL-05564) - Sonorous Tinkle VH20-087-0027 12. lottis (VRL-13831) – Cromwell VH16-021-0285 13. Nikki (VRL-14085) - Sabotage v. Helmwald VH19-044-0026 14. Nikki (VRL-14085) - Baloo von Lark VH19-230-0013 15. lottis (VRL-13831) – Golden Myth F VH20-031-0347 16. riika (VRL-10216) - Edvin Cherie VH16-012-0323 17. lottis (VRL-13831) – Krunebys Barbary Coast VH20-031-0349 18. sarqquu (VRL-04374) - LB Dark Artifices VH19-048-0035 19. Kida (VRL-08368) - Cascarnova 20. Naella (VRL-12320) - Mordgift Lee VH20-011-0283 21. Miltsu (VRL-05564) - Drachenfutter Rewa VH16-021-0425 22. sarqquu (VRL-04374) - LB Elita Three VH20-011-0017 23. riika (VRL-10216) - Verso Chestnut VH19-012-0177 24. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Shadrinsk 25. Mari H (VRL-05704) - Oldfinion Boseda VH20-013-0097 |